Po kliknutí prosím počkať na výpočet
Bez poplatku za uzavretie zmluvy a za predčasné splatenie úveru.
V spolupráci s Ahoj splátky.

Kráľ ľahkých štvorkoliek. Teraz sa jazda v teréne mení na ozajstnú zábavu. Z 0 na 100 za 4.6 sek. a poradí si so stúpaním až do 41,3 stupňov. Najvyššia výbava Limited, predĺžený podvozok s dvomi sedadlami a mnoho pohodlia a luxusu. K tomu jeden z najsilnejších motorov triedy 500 a vynikajúce terénne schopnosti vďaka pohonu všetkých kolies s uzamykateľným predným aj zadným diferenciálom. A s mobilnou aplikáciou s inteligentnými funkciami máte navyše všetko pekne pod kontrolou. Revolúcia v kategórii nízko-objemových štvorkoliek.


Dostupné farby: (klikni pre ukážku)

7 099 € s DPH

Krásny aj praktický

Atraktívny dizajn Snarlera je zároveň aj praktický. Široké blatníky sú dokonale účinné, aj bez doplnkových lemov budete na Snarleru patriť k najčistejším jazdcom. Máloktorá štvorkolka vás pred blatom ochráni tak, ako Snarler.

Segway Snarler AT5

Budúcnosť už dnes

Aplikácia Segway Powersports zobrazuje informácie o jazde v reálnom čase, umožňuje stroj na diaľku aktivovať alebo vypnúť, prostredníctvom aplikácie môžete tiež využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s novým Segwayom AT5.

Výkonný DOHC motor

Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec DOHC najnovšej generácie s objemom 499 ccm má výkon 39 koní a 44 Nm krútiaceho momentu. To z neho robí jeden z vôbec najvýkonnejších motorov tejto objemovej triedy. Či budete šplhať po skalách alebo ťahať ťažké stromy, s výkonom si proste nemusíte robiť starosti.

motor Segway Snarler AT5

Piest chladený olejom

Špeciálne trysky rozstrekujúce zospodu dva prúdy oleja na dno piestu a tým ho účinne ochladzujú. Výsledkom je vysoká spoľahlivosť a účinnosť motora.

segway chladenie

Nastaviteľný posilňovač riadenia EPS

3 stupne nastavenia Comfort, Standard alebo Sport. K dokonalosti dotiahnutý posilňovač uľahčuje riadenie a zlepšuje kontrolu nad strojom. Účinnosť sa nastavuje variabilne podľa rýchlosti jazdy a podľa toho, či je zapnutá uzávierka predného diferenciálu.

Nekompromisný podvozok

Nezávislé zavesenie predných aj zadných kolies, veľké nájazdové uhly a nadpriemerne svetlá výška s vysokými zdvihy pruženia zaisťuje vynikajúcu priechodnosť v ťažkom teréne aj pri extrémnom nasadení.

segway podvozok

Mimoriadne pevný rám

Rám z chróm-molybdénovej ocele je oveľa pevnejší ako bežná oceľ. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikajúcu stabilitu a dokonale presný pocit z jazdy.

segway ram

Všestranne praktický

Elektrický navijak vás spoľahlivo dostane z akejkoľvek situácie. Na masívne nosiče môžete naložiť 120 kg, alebo namontovať praktické držiaky príslušenstva.

segway pracovny

Uzamykateľný diferenciál vpredu aj vzadu

Ľahko ovládateľné uzávierky predného aj zadného diferenciálu zaručujú maximálnu možnú trakciu všetkých štyroch kolies aj v tých najťažších podmienkach.

Úložné priestory

Na výletoch i pri každodennej práci je na nezaplatenie dostatok úložných priestorov. Príručný box pred sedadlom pojme všetky veci, ktoré chcete mať pri ruke, veľká zadná schránka je navyše uzamykateľná.

segway box

Nádrž na 19 L

Nádrž na 19 litrov. S takou zásobou môžete preskúmať ďaleko viac ciest, zažiť ďaleko viac zážitkov, pracovať bez neustálych starostí o tankovanie.

segway nadrz

Vyspelé LED technológie

Moderné Full-LED osvetlenie s extra jasnými LEDkami s až 60% vyššou svietivosťou zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť vo dne aj v noci. Až 400.000 lumenov.

motor Segway Snarler AT5

Kotúčové brzdy na všetkých kolesách

Štvorkotúčový brzdový systém zaručuje spoľahlivé a účinné brzdenie s vysokou bezpečnosťou a okamžitým nástupom brzdného účinku.

100 kg nákladu

Segway AT5 je vďaka robustným kompozitným nosičom vždy pripravený doviezť zásoby alebo naložiť vybavenie pre vaše dobrodružstvá. Doplnenie o systémové boxy poskytne ďalšiu prepravnú kapacitu, v ktorej budú vaše veci dokonale chránené.

Protišmykové nášľapy

Do extrémnych podmienok je AT5 Limited vybavený účinnými protišmykovými nášľapmi jazdca aj spolujazdca, ktoré vás bezpečne podržia v každej situácii.

1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3