Po kliknutí prosím počkať na výpočet
Bez poplatku za uzavretie zmluvy a za predčasné splatenie úveru.
V spolupráci s Ahoj splátky.

Kráľ ľahkých štvorkoliek. Teraz sa jazda v teréne mení na ozajstnú zábavu. Z 0 na 100 za 4.6 sek. a poradí si so stúpaním až do 41 stupňov. Robustná pracovná štvorkolka úplne novej generácie prichádza s jedným z najsilnejších motorov triedy 500 a množstvom moderných technológií. Vysoká spoľahlivosť a vynikajúce terénne schopnosti ju predurčujú ako univerzálny pracovný stroj pre mnoho oblastí.


Dostupné farby: (klikni pre ukážku)

5 849 € s DPH

Krásny aj praktický

Atraktívny dizajn Snarlera je zároveň aj praktický. Široké blatníky sú dokonale účinné, aj bez doplnkových lemov budete na Snarleru patriť k najčistejším jazdcom. Máloktorá štvorkolka vás pred blatom ochráni tak, ako Snarler.

Segway Snarler AT5

Mechanické zviera

Dizajn Snarlera je sebavedomý, dynamický a radikálne odlišný od všetkých bežných trendov. Snarler je ako mechanické zviera v lese.

Výkonný DOHC motor

Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec DOHC najnovšej generácie s objemom 499 ccm má výkon 39 koní a 44 Nm krútiaceho momentu. To z neho robí jeden z vôbec najvýkonnejších motorov tejto objemovej triedy. Či budete šplhať po skalách alebo ťahať ťažké stromy, s výkonom si proste nemusíte robiť starosti.

motor Segway Snarler AT5

Piest chladený olejom

Špeciálne trysky rozstrekujúce zospodu dva prúdy oleja na dno piestu a tým ho účinne ochladzujú. Výsledkom je vysoká spoľahlivosť a účinnosť motora.

segway chladenie

Mohutná ťažná sila

Silný motor, vysoká trakcia a pohon všetkých kolies – Segway AT5 S bez problémov utiahne aj veľmi ťažké náklady, a to aj v zložitých podmienkach, na mäkkých trávnatých povrchoch alebo lesných štrkových cestách.

Nekompromisný podvozok

Nezávislé zavesenie predných aj zadných kolies, veľké nájazdové uhly a nadpriemerne svetlá výška s vysokými zdvihy pruženia zaisťuje vynikajúcu priechodnosť v ťažkom teréne aj pri extrémnom nasadení.

segway podvozok

Mimoriadne pevný rám

Rám z chróm-molybdénovej ocele je oveľa pevnejší ako bežná oceľ. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikajúcu stabilitu a dokonale presný pocit z jazdy.

segway ram

Všestranne praktický

Elektrický navijak vás spoľahlivo dostane z akejkoľvek situácie. Na masívne nosiče môžete naložiť 100 kg, alebo namontovať praktické držiaky príslušenstva.

segway pracovny

Suverénny v každom teréne

Pohon 2WD / 4WD s elektrickou uzávierkou a špičkové pneumatiky s vynikajúcou trakciou - sa Snarlerom vás žiadna prekážka neprekvapí.

segway offroad

Úložné priestory

Na výletoch i pri každodennej práci je na nezaplatenie dostatok úložných priestorov. Príručný box pred sedadlom pojme všetky veci, ktoré chcete mať pri ruke, veľká zadná schránka je navyše uzamykateľná.

segway box

Nádrž na 19 L

Nádrž na 19 litrov. S takou zásobou môžete preskúmať ďaleko viac ciest, zažiť ďaleko viac zážitkov, pracovať bez neustálych starostí o tankovanie.

segway nadrz

Vyspelé LED technológie

Moderné Full-LED osvetlenie s extra jasnými LEDkami s až 60% vyššou svietivosťou zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť vo dne aj v noci. Až 400.000 lumenov.

motor Segway Snarler AT5

Výkonné LED kotúčové brzdy

Hydraulické kotúčové brzdy zaručujú spoľahlivé a účinné brzdenie s vysokou bezpečnosťou a okamžitým nástupom brzdného účinku.

1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3