Po kliknutí prosím počkať na výpočet
Bez poplatku za uzavretie zmluvy a za predčasné splatenie úveru.
V spolupráci s Ahoj splátky.

Nové šesťmiestne UTV predstavuje úplne nový štandard práce a zábavy. Fugleman UT10 Crew v sebe spája výkon, spoľahlivosť, špičkové technológie, pracovitosť a vysoký komfort. Jeho vynikajúce ťažné schopnosti uľahčujú a zefektívňujú každú prácu.


Dostupné farby: (klikni pre ukážku)

18 749 € s DPH

Priestorná kabína

Priestorná kabína až pre 6 osôb s pohodlnými sedadlami ponúka dostatok miesta na nohy a veľký úložný priestor. Bezpečnosť a pohodlie cestujúcich zvyšujú u verzie Limited plné celoplastové dvere.

Úložné boxy pod sedadlami

Pod prednými i zadnými sedadlami sú praktické úložné boxy s celkovou kapacitou takmer 40 litrov. Tieto boxy sú navyše ľahko vynímateľné, takže ich môžete vziať so sebou všade, kam je treba.

Výkonný dvojvalcový motor

UT10 Crew poháňa spoľahlivý kvapalinou chladený dvojvalcový motor DOHC s objemom 1000 cm3. S výkonom 105 k je nový Fugleman Crew pripravený zvládnuť tie najnáročnejšie úlohy.

Piesty chladené olejom

Dve trysky rozstrekujú prúd oleja zospodu na dno každého piestu a tým ho účinne chladia. Výsledkom je mimoriadna spoľahlivosť a účinnosť motora.

Duálne chladenie

Vďaka dvojitému chladeniu so samostatnými chladičmi vody a oleja pracuje motor neustále v optimálnych podmienkach aj pri extrémnych teplotách.

Uzávierka predného i zadného diferenciálu.

Pomocou voliteľných režimov 2WD/4WD a samostatných uzávierok predného a zadného diferenciálu môžete jediným prepínačom maximalizovať dostupnú trakciu všetkých štyroch kolies.

Nezávislé zavesenie

Nezávislé zavesenie s dvojitými A-ramenami a predným i zadným stabilizátorom má zdvih 243 mm vpredu a 269 mm vzadu. Vďaka veľkej svetlej výške 320 mm si Fugleman Crew ľahko poradí s ťažkým terénom.

Sklopná korba

Nekompromisne vyvinutý pre profesionálnu prácu, Fugleman Crew je zvyknutý na ťažkú drinu. Prácu vám uľahčí veľká sklopná korba so štyrmi úchytnými bodmi a nosnosťou 450 kg.

Špičkový komfort

Urobili sme všetko pre maximálne pohodlie. Volant je nastaviteľný, sedadlo šoféra je možné posúvať dopredu a dozadu, prostredné operadlo sa dá sklopiť pre ešte viac funkčných možností. Nezabudli sme ani na praktické držiaky nápojov.

Nádrž na 45 L

45 litrov je veľká nádrž. Naozaj veľká. S touto zásobou dokážete pracovať dlhšie a dôjsť ďalej bez neustálych obáv o tankovanie. Segway Fugleman Crew – stvorený pre naozajstný svet.

Variabilný posiľňovač riadenia

Variabilný posilňovač uľahčuje riadenie a zlepšuje kontrolu nad strojom v závislosti na rýchlosti jazdy a podľa toho, či je zapnutá predná uzávierka. Aplikácia navyše umožňuje jednoducho nastaviť účinnosť všetkých troch režimov.

1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3