Po kliknutí prosím počkať na výpočet
Bez poplatku za uzavretie zmluvy a za predčasné splatenie úveru.
V spolupráci s Ahoj splátky.

Super Villain s turbomotorom 2.0T GDi ponúka výnimočný výkon a dych vyrážajúcu dynamiku. Rýchla reakcia motora v spojení s automatickou šesťstupňovou prevodovkou prináša vzrušenie a jedinečný zážitok zo zrýchlenia. Pripravte sa na extrémnu jazdu.


Dostupné farby: (klikni pre ukážku)

Agresívny dizajn

Elegantné kontúry a ostro tvarovaná predná maska vyžarujúca rýchlosť a estetiku.

Podmanivá atmosféra v kabíne

High-tech komfort vďaka úplne novému volantu, páčkam radenia a atraktívnemu ambientnému osvetleniu.

Výkonný Turbomotor

Štvorvalcový motor 2.0TGDI s automatickou prevodovkou ponúka turbodúchadlom prepĺňané vzrušenie, precízne priame vstrekovanie paliva a úplne mimoriadny krútiaci moment 390 Nm a výkon 235 koní. Vyniká nielen obrovskou silou v nízkych otáčkach pre jazdu v teréne, ale aj špičkovým výkonom umožňujúcim maximálku až 150 km/h.

Automatická prevodovka

Plynulému prenosu výkonu vďačí Super Villain šesťstupňovej automatickej prevodovke so samoučením as adaptívnymi inteligentnými ovládacími prvkami.

Špičkové odpruženie

Super Villain má vysoko kvalitný pretekársky podvozok s plne nastaviteľnými značkovými tlmičmi K-MAN 2.0/3.0, vrátane High a Low kompresie, ktoré zaisťujú úplne výnimočné terénne schopnosti aj pohodlie počas jazdy.

Masívny rám do extrémnych podmienok

Vynikajúcu bezpečnosť zaisťuje veľmi pevný rám z chróm-molybdénovej ocele, ktorý maximalizuje pevnosť v krute a odolnosť proti deformácii kabíny aj strechy.

Jazdné režimy

Tri jazdné režimy Normal, Racing a Climbing vám umožnia lepšie si vychutnať plynulú a dynamickú jazdu s tým správnym množstvom výkonu, ktorý chcete mať v každej situácii k dispozícii.

Radenie Páčkami pod volantom

Pre športový pocit, maximálnu kontrolu a jedinečné potešenie z jazdy. Páčky radenia zároveň umožňujú jazdcovi viac sa sústrediť na jazdu.

Športové ergonomické sedadlá

Vybavené šesťbodovými bezpečnostnými pásmi sú nastaviteľné anatomické sedačky navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie a bezpečnosť.

Smart moving aplikácia

Mobilná aplikácia Segway Powersports umožňuje váš stroj aktivovať a vypnúť na diaľku. Prostredníctvom aplikácie môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Super Villainom. AirLock, Individuálne nastavenie, Automatické núdzové volanie, Spojte sa s priateľmi, Jazdné informácie v reálnom čase, Nastavenie EPS

SMART commanding system

Inteligentný riadiaci systém prehlbuje zážitok z jazdy. Na 14" displeji zobrazte informácie o vozidle, ľahko navigujte, streamujte obľúbenú hudbu, prispôsobte nastavenie EPS, upravte intenzitu rekuperácie energie. To všetko máte teraz na dosah ruky vďaka centrálnemu dotykovému displeju. Komplexné kontrolné a ovládacie centrum, ktoré vylepšuje každý okamih vašej jazdy.

1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3
1 / 3